PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Windows 10 Ürün Anahtarınızı Öğrenin!

Windows 10 Ürün Anahtarınızı Öğrenin!

Windows 10 Ürün Anahtarınızı Öğrenin!, windows 10 ürün anahtarı,windows 10 lisans anahtarı,windows 10 key,windows 10 product serial, lisans windows 10

Windows 10 29 Temmuz 2015 de çıktı ve Microsoft firması 29 Temmuz 2016 tarihine kadar Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1′den Windows 10’a ücretsiz güncelleme imkanı tanıdı. 29 Temmuz 2016 tarihi sonrasında ise ücretsiz yükseltme olayı sona erecek.

Windows 10 Ürün Anahtarınızı Öğrenin!

Peki sisteminizi ücretsiz olarak Windows 10’a yükselttiniz ve 29 Temmuz 2016 tarihinden sonra sisteminizi yenilemeniz gerekti. Bilgisayarınıza Tekrar Windows 10 nasıl kurabileceksiniz? Sisteminiz Windows 10‘a yükseldiğinde size özel yeni bir Windows 10 lisans anahtarı tanımlanır. Bu yazımda ücretsiz edindiğiniz Windows 10 ürün anahtarınızı nasıl temin edebileceğinizi anlatacağım.

Windows 10 ürün anahtarını tespit etmek için basit bilgisayarınıza basit bir program kurmanız gerekiyor. Zaten aşağıda yer alan video da da tüm işlemleri adım adım anlatmaktayım. Progaramı bilgisayarınıza aşağıda paylaştığım bağlantıdan indirerek sıkışmış halden açık hale getiriyorsunuz, sonrasında programın kurulum dosyasına çift tıklayarak kurulumunu sağlıyorsunuz. Kurulum işlem bittiğinde program bilgisayarınızda masa üstüne kısa yol ekliyor. Bu kısa yol ile programı açarak bilgisayarınızdaki Windows, ofis ve diğer Microsoft lisans anahtarlarını görebiliyor ya da kopyalayarak yedek alabiliyorsunuz. İleride sisteminiz yavaşlayabilir, sisteminize virüs bulaşabilir, sisteminiz çökebilir ya da bilgisayar değiştirebilirsiniz. Windows lisans anahtarı bulma işlemini anlattığım şekilde sağlayarak saydığım bu ve bunun gibi bir ihtimal ile karşılaştığınızda windows 10’u dilediğiniz zaman tekrar kurabileceksiniz.

Aşağıdaki linke tıklayarak Product key finder yazılımını bilgisayarınıza indirin ve videoyu izleyerek ücretsiz lisans anahtarınızı öğrenin.

https://yadi.sk/d/BHx4dIPrp934W

win10productkeyyoutube

Etiketler: windows 10 product key, windows 10 serial, windows 10 ürün anahtarı, windows lisans anahtarı bulma, windows lisans anahtarı öğrenme, windows ürün anahtarı, windows ürün anahtarı bulma

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.