PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
youtube-yasağı

YouTube ve Diğer Engellenen Sayfalara Erişim

 

www.filterbypass.me adresinden istediğiniz yasaklı siteye kesinlikle erişebileceksiniz.

 

Ayrıca bir diğer yöntem de ise; www.yasakli.net adresine giriyoruz, sayfa ortasında bulunan Proxy servisimiz kısmı altındaki arama kutusuna girmek istediğimiz ama engellenmiş olan sitenin adresini yazarak sağdaki GİT! butonuna tıklıyoruz

YoutubeTurkBan1

 

Aşağıda da gördüğünüz gibi YouTube sayfası bu yolla açılabilmekte ve adres satırında www.youtube.com yerine yasakli.net ile başlayan adres mevcut.

YoutubeTurkBan2

 

Yine bilgisayarınızdaki DNS sunucularına aşağıdaki değerleri girerek doğrudan www.youtube.com adresine ulaşabilirisiniz.

195.46.39.39

195.46.39.40

 

Bu noktaya tekrar dikkatinizi çekmek isterim; YouTube sayfasının açılmaması bir arıza değildir, devlet tarafından yasaklanmıştır.

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

1 Yorum

  1. Bana göre proxtik.com daha kullanışlı ve stabil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.