PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Turkcell T21 MaxiPlus5 kopya

Turkcell Maxi Plus 5 Avea APN Ayarları

Turkcell Maxi Plus 5 cep telefonunda Avea APN (internet) ayarlarını yapılandırmak için aşağıdaki adımları sağlayabilirsiniz. Ekran görüntüleri Turkcell Maxi Plus 5 cep telefonundan alınmıştır ve internet test edilmiştir.

  • Menü / Ayarlar / Diğer / Mobil Ağlar kısmına giriş yaparak “Veri Etkin” kısmının aktif olduğunu kontrol edelim. “Veri Etkin” kısmını aktifleştirdikten sonra aynı ekranda “Her zaman veri açık” kısmını da işaretleyerek aktifleştirelim.

turkcellMP.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Üstteki seçenekleri aktifleştirdikten sonra yine Menü / Ayarlar / Diğer / Mobil Ağlar kısmından “Erişim Noktası Adları” kısmına giriş yapalım. Bu ekrandayken seçenekler tuşuna basarak “Yeni APN” kısmına dokunarak aşağıdaki ekranın açılmasını sağlayalım.
  • Aşağıdaki ekran açıldıktan sonra, ekran görüntüsündeki değerleri birebir dolduralım ve seçenekler tuşuna tekrar dokunarak “Kaydet” butonuna dokunalım.

turkcellMP.2

  • Ayar kaydedildikten sonra oluşturduğumuz ayarın kenarındaki kutucuğa dokunarak aktifleştirelim.
  • APN ayarlarını doldururken en alttaki “APN protokolü” kısmına dokunmuyoruz.

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.