proobook1

Probook PRBT761 Tablete Rom Yükleme İşlemi (Hard Reset)

Bu yazımızda hem Probook PRBT761 tablete ait rom dosyası ve güncelleme yazılımını hemde güncelleme adımlarını anlatacağız. Probook PRBT761 tabletin Rom dosyasına ne yazık ki resmi web sitesi olan www.pro2000.com.tr adresinde yer verilmemektedir.

https://yadi.sk/d/kXPEGV57cL5wV  adresinden Rom yükleme aracını indiriyoruz

https://yadi.sk/d/m-4tIMJ8cL6dG  adresinden de PRBT761 modeli için Rom dosyasını indiriyoruz

* Rom yükleme işlemleri öncesinde tabletimizi %50 nin üzerinde şarj ediyoruz ve cihazı Reset çukurundan resetlemek için mutlaka yanımıza birde toplu iğne alıyoruz.

Resetleme işleminin devamını videoda anlattım;

Probook_PRBT761

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu sitede paylaşılan bilgiler KAYNAK GÖSTERMEKSİZİN herhangi bir şekilde paylaşılması yasaktır. Aksi paylaşımlarda karşılaşmamız dahilinde yasal süreç başlatılır. Sayfada yazan bilgilerin Teknoloji hattı hizmeti ile ilgili bir bağlantısı yoktur. Teknoloji Destek Hattı ‘ nın bu bilgilerin doğruluğu, güncelliği, uygulanabilirliği konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu bilgiler dahilinde, bu sitede paylaşılan teknik adımları uygulamak, kullanıcıların şahsi iradeleri ve sorumluluklarındadır. Bu sitede paylaşılan konularla ilgili profesyonel destek için Teknoloji Destek Hattı aranarak alınabilir.

 

 

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

18 Yorumlar

 1. Eline sağlık,yükleme aracının içindeki driverleri tanımakta gerekiyor.

 2. Teşekkürler ustam.

 3. probook prbt751 rom ihtiyacım var pro2000 sitesine erişim yok nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 4. Selamun Aleyküm Üstad Pro2000 probook prbt 131 İçin Rom Varmıdır Var İse paylaşmanız mümkünmüdür 🙁

 5. prbt131 rom dosyası adresini varmı acillll

 6. probook prbt766 rom ihtiyacım var. probook2000 sitesine erişemiyorum telefonlara cevap vermiyorlar yardımcı olurmusunuz.

 7. Merhaba Süleyman Bey,
  Öncelikle çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı. Sizden bir ricam olacaktı, bende PRBT763 tabet var fakat probook2000 sayfası kapandığı için bir türlü rom bulamadım, sizdevar mı acaba, nasıl bulabilirim.
  Teşekkür ederim.

 8. probook prtb766 rom bana da lazım bir aydır arıyorum yok..Hiç kimsede yok mu bu yazılım yada çalışan bir 766 model tabletten kopyalama yapamaz mıyız ?

 9. probook prbt 111 için elinizde rom varmı ustam.. malum siteyi kapatmışlar….

 10. PRBT762 Romu var mı elinizde ? Varsa yüklerseniz çok memnun olurum 🙂

 11. Muharrem karahan

  Merhaba ellerine sağlık çok anlaşılır bir video olmuş.
  mümkünse PRBT762 Romunu günlerdir arıyorum bulamadım, mümkünse çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.