PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Outlook2013OkunduBilgisi

Microsoft Outlook 2013 de Gönderilen Maillerin Okunup Okunmadığını Anlamak

Microsoft firmasının popüler e-posta yazılımı Outlook da gönderdiğiniz e-postalar sahibine ulaştı mı? Bunu basitçe öğrenmek için aşağıdaki işlemleri sağlayabilirsiniz.

Outlook 2013’e girerek sol üst kısımdan DOSYA menüsüne tıklayın,

Outlook2013OkunduBilgisi.1

 

Sol kısımda açılan menüden Seçenekler yazısına tıklayın,

Outlook2013OkunduBilgisi.2

 

Açılan yeni pencere de Posta yazısına tıklayın,

Outlook2013OkunduBilgisi.3

 

Sağ alanda aşağıya doğru gelerek İzleme başlığını bulun, İzleme ayarlarında Alıcının iletiyi görüntülediğini onaylayan okundu bilgisi kutusunu bulun, varsayılan da bu kutu işaretsizdir,

Outlook2013OkunduBilgisi.4

 

Alıcının iletiyi görüntülediğini onaylayan okundu bilgisi kutusunu işaretleyerek Tamam butonuna tıklayın,

Outlook2013OkunduBilgisi.5

 

İşlemleri tamamladınız, artık e-postalarınız okunduğunda hangi tarihte ve saat kaçta okunduğunu Outlook 2013 size bildirecek. Aşağıdaki hareketli ekran görüntüsünde test edilişini görebilirsiniz.

Outlook2013OkunduBilgisi.6

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.