IntExp_Kaydedilen_Sifreler

İnternet Explorer da Kaydedilmiş Şifreleri Bulmak

Kullanıcı adı ve şifre ile girdiğiniz sayfalar da şifrelerinizi kaydet demeniz sonucu tekrar şifre yazma derdinden kurtulmaktasınız. Ancak uzun süreli şifrelerinizi yazmamanız sonucu oluşturduğunuz şifreleri ister istemez unutuyorsunuz. Bu yazımızda İnternet Explorer da (tüm tarayıcılarda çalışmaktadır) kaydet deyip unuttuğunuz şifreleri kısa sürede nasıl görebileceğinizi anlatacağım.

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.1

 

Şifrenin yazmakta olduğu noktalı alanda farenin sağ tuşuna tıklayın ve Öğeyi denetle seçimine basın

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.2

 

Alt kısımda kodlardan oluşan bir alan belirir, bu alanda zemini hafif mavi olan yazılar içerisinde type=”password” yazısına çift tıklayın

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.3

 

password yazısı seçili hale gelir, Delete ada Backspace tuşu ile password yazısını silin

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.4

 

password yazısı silinince klavyeden Enter tuşuna basın

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.5

 

Artık kaydedilmiş noktalar halindeki şifrenizi görebilmektesiniz.

IntExp_Kaydedilen_Sifreler.6

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.