PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
instagram-mac-resim-yukleme

İnstagramı bilgisayardan kullanma

instagram hesabımı macbook bilgisayarımdan nasıl açarım, instagram hesabımı windows bilgisayarımdan nasıl kullanırım,instagram hesabıma bilgisayardan erişim nasıl yapılır,instagram hesabıma bilgisayardan nasıl resim yüklerim,instagram hesabıma ios işletim sistemli mac bilgisayarımdan nasıl resim video yüklerim,isntagram hesabıma bilgisayardan nasıl resim video yüklenir

İnstagramı bilgisayardan kullanma

İnstagramı bilgisayardan kullanma. İnstagram hesabınızı hem bilgisayardan hemde android yada ios işletim sistemli bilgisayarınızdan kullanabiliyorsunuz. Bilgisayardan instagram hesabınızı kullanırken sadece paylaşılan resimlere bakabilir, paylaşılan resimleri beğenebilir yada yorun yapabilirsiniz. İnstagram hesabınızdan fotoğraf paylaşmak için cep telefonunuzdan instagram hesabınıza giriş yaparak paylaşım yapabilirsiniz.

Bu yazımızda size instagram hesabınızı bilgisayardan kullanırken nasıl resim yada video paylaşabileceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Bilgisayarınızdan instagram hesabınızda paylaşım yapmak için farklı bir program bilgisayarınıza yükleyerek bu program üzerinden hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Aşağıda görsellerden yararlanarak bilgisayarınızdan instagram hesabınızda resim yada video nasıl paylaşacağınız konusunda destek alarak işlem yapabilirsiniz.

İnstagramı bilgisayardan kullanma. Öncelikle bilgisayarımıza gramblr.com adresinden aşağıdaki görsellerde yer alan programı indirelim ve çalıştıralım. Bu programı hem macbook bilgisayarlarınızda hemde windows yüklü bilgisayarlarınızda kullanabildiğiniz için sizin bilgisayarınıza uygun olanı indirmeniz gerekiyor. Örnek resimde windows için indirme işlemini başlattık ve bilgisayarımıza indirdik.

instagram pc resim yükleme

Daha sonra indirilen gramblr programını çalıştırıyoruz

instagram pc resim yükleme mac

Açılan sayfadaki ilk kısımda yer alan bilgileri doldurarak kullandığımız programa kısa bir üyelik işlemi gerçekleştiriyoruz. İkinci kısımdaki “instagram kullanıcı adı” yazan kısma instagram hesabımıza ait kullanıcı adımızı yazıyoruz. Hemen altındaki “instagram şifresi” yazan kısma da instagram hesabımızın şifresini yazıyoruz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra ise sayfanın alt kısmında mavi renkte olan “kaydol” yazan butona tıklıyoruz ve instagram hesabımıza bu program yardımıyla giriş yapıyoruz.

instagram pc resim yükleme windows

Daha sonra gelen sayfadaki “bir görüntüyü yada videoyu sürükle bırak” yazan kısma instagram da paylaşmak istediğimiz resim yada videoyu buraya atalım

instagrama bilgisayardan giris yapma

Son olarak pencerede ki sağ kısımda yer alan “başlık” yazan kısma atma istediğimiz resmin başlığını yazalım. Resmin hemen altındaki boş kısma ise isterseniz etiket ekleyebilirsiniz. Tüm işlemleri tamamladıktan sonra “gönder” yazan butona tıkladığınızda seçtiğiniz resmin instagram hesabınızda paylaşmış olacaksınız.

instagrama macbook bilgisayardan giris yapma

Yukarıda görsel olarak anlattığımız işlemleri yaptığınızda instagram hesabınıza mac yada windows işletim sistemli bilgisayarınızdan çok pratik bir şekilde resim veya video paylaşabilirsiniz.

Hakkında Alaaddin Yıldız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.