PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Huawei_HG532E

Huawei HG532E Modem Kurulumu

Huawei HG532E modem de İnternet kurulumu ve kablosuz ayarlarını bu yazımda bulabilirsiniz.

 

Tarayıcınızı açarak adres satırını silin ve 192.168.1.1 yazarak Enter tuşuna basın, kullanıcı adına admin yazın, şifre kısmına da ttnet yazın ve Giriş yap butonuna tıklayın,

Huawei_HG532E.1

 

Gelen ekranda Değiştirmeden geçiniz butonuna tıklayın,

Huawei_HG532E.2

 

Tamam butonuna tıklayın,

Huawei_HG532E.3

 

Gelen ekrandaki ayarları aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz şekilde ayarlayın ve Uygula butonuna tıklayın. Kurulum işlemini tamamlamış oldunuz, hayırlı olsun.

Huawei_HG532E.4

huawei hg532e, Huawei HG532E modem kurulumu,hg532e,huawei 532e,huawei hg532e kablosuz,huawei hg532e kurulum

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.