PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Huawei_HG520C

Huawei HG520C Modem Kurulumu

Bu yazımda Huawei Echolife Hg520C modem kurulumu ve kablosuz ayarlarını nasıl yapabileceğinizi anlatmaktayım.

 

İnternet tarayıcınızı açarak adres satırını silin ve 192.168.1.1 yazıp Enter tuşuna basın,

Huawei_HG520C.1

 

Kullanıcı adı ve şifre soran bir pencere açılacaktır, modeminizin üzerinde TTNET logosu varsa kullanıcı adı admin ve şifresi ttnet olacaktır. Modeminiz üzerinde Vodafone logosu varsa kullanıcı adı da şifre de vodafone olarak yazın ve Tamam butonuna tıklayın,

Huawei_HG520C.2

 

Kolay Kurulum sayfası açılır, ayarları aşağıdaki şekilde yapılandırarak Uygula butonuna tıklayın. Sayfa yenilenerek tekrar aynı sayfa açıldığında kurulum işlemini tamamlamış olacaksınız. İnternete girmeyi deneyerek test edin.

Huawei_HG520C.3

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.