FacebookKizlikSoyadiEkleme

Facebook’a Kızlık Soyadı ve Ünvan Eklemek

Evlendiyseniz ve iki soyad kullanmamaktaysanız Facebook da eski arkadaşlarınız sizi eski soyadınız ile aradıklarında bulamayabilirler. Bir kaç tıklama ile evlenmeden önceki soyadınızı Facebook profilinize eklemeniz mümkün.

 

Facebook duvarınıza girin ve Hakkında başlığına tıklayın

FacebookKizlikSoyadiEkleme.1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sol kısımda Hakkındaki Detaylar yazısına tıklayın

FacebookKizlikSoyadiEkleme.2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orta alandaki Bir takma ad, doğum adı vb. ekle yazısına tıklayın

FacebookKizlikSoyadiEkleme.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orta kısımda yer alan Takma Ad kutusuna tıklayın

FacebookKizlikSoyadiEkleme.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Açılan menüden eklemek istediğiniz ad çeşidini seçin, mesela Unvanlı Ad kısmı meslek belirtmek için, örneğimiz için biz Kızlık Soyadı seçimini yapacağız

FacebookKizlikSoyadiEkleme.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ad alanına evlenmeden önceki soyadınızı yazın, Profilin başında göster kutusunu işaretleyin, Profilin başında göster yazısının altında Facebook duvarınızda adınızın nasıl görüneceğinin ön izlemesi mevcuttur. Daha sonra Değişiklikleri Kaydet butonuna tıklayarak işlemi tamamlamış olacaksınız.

FacebookKizlikSoyadiEkleme.6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.