PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
Brötje_Star_Bridge_Extra_31_Fi

Brötje Star Bridge Extra 31 Fi Oda Termostatı Bağlantısı

Baymak firmasının modellerinden Brötje Star Bridge Extra 31 Fi kombide oda termostat bağlantı noktası

Kombinin ön panelini öne yatırdığınızda sol ön köşesinde Terminal Block kutusu mevcut, bu kutuyu açın,

1

 

Kutu içerisinde bağlantı noktası aşağıdaki şekilde ifade edilmiş, kutuyu açınca kısa devre edilmiş uçlardan köprüyü sökerek oda termostatını bu noktaya bağlamanız gerekiyor.

2

 

Kutuyu açtığınızda şayet uçlar kısa devre edilmemişse bu durumda kombiniz de oda termostatı için parametre ayarlarının yapılması gerekli demektir, bu konuda kombi yetkili servisinden destek almanız gerekir.

3

 

Terminal Block kutusu mevcut değilse oda termostatını aşağıda kombinizin elektronik kartında işaretlenmiş noktaya bağlamanız da işinizi görecektir.

4

Hakkında Süleyman Süme

Bilgisayar bakım ve onarımı ustalık belgesi, M.E.B Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) ve TTNET Müşteri ilişkileri yetiştirme programı sertifikalarım yanı sıra Hukuk Mahkemeleri vasıtasıyla Tüketici hakları davalarında ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü bünyesinde kalan Tüketici Hakem Heyeti için bilgisayar üzerine bilirkişilik yaptım. TTNET çağrı merkezinde Joker statüsünde Modem kurulum, ADSL başvuru ve Teknik Destek brimlerinde çalıştım. Ofis uygulamaları ve İngilizce dili bilgim iyi düzeyde mevcuttur. 11820 - Teknoloji Destek Hattı yeni personeline bilgisayar eğitimi verme görevinde bulundum. Yine aynı birimde Back Office asistanı ve Teknik Destek Uzmanı görevlerinde hizmet verdim. 15 yılı aşkın süredir bilgisayar altyapılı iş yerlerinde teknik personel olarak çalışmaktayım. TTNET 2011 Mayıs ayı Müşteri Memnuniyeti (100 üzerinden 125,51 Puan ile) Türkiye birinciliği başarısı elde ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.